Skip to main content
search
Aktualności

Koncert Noworoczny Orkiestry Korzkiew

By 9 stycznia 2023No Comments

Ostatnia aktualizacja 9 stycznia 2023 przez TN

Weszliśmy w ten rok koncertowo! Orkiestra Korzkiew wystąpiła w ubiegły piątek, w Zakątku Kultura, w Korzkwi, nowej filii CKPiR. Impreza wzbudziła duże zainteresowanie, miejsca siedzące zajęte były już na dłuższą chwilę przed pierwszym taktem.

W trakcie koncertu mogliśmy usłyszeć nie tylko tradycyjne kolędy i pastorałki, ale także takie hity jak: „Let It Snow!” czy „All I Want For Christmas Is You”. Występ umilił także śpiew Mai Sum oraz dzieci z publicznego przedszkola „Wesoła Ciuchcia” przy ul. Radzikowskiego w Krakowie.

W przerwach „pomiędzy taktami” publiczność mogła wziąć udział w licznych konkursach i licytacjach. Do wylosowania był m.in. bon do gabinetu kosmetycznego, a do wylicytowania udział w romantycznej kolacji dla dwojga i prywatny koncert Orkiestry Korzkiew. O tym, jak bardzo widownia zaangażowała się we wspólną zabawę, świadczyć mogą kwoty, jakie padały podczas licytacji. Niektórzy licytujący znacząco przekraczali granice tysiąca złotych. Wszystkie otrzymane datki zostaną przekazane na bieżące funkcjonowanie orkiestry.

W oczekiwaniu na kolejny koncert zachęcamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.
MS

 

Close Menu
 
27 maja 2024
Skip to content