Skip to main content
search
Aktualności

Koniec roku szkolnego

By 24 czerwca 2022No Comments

Ostatnia aktualizacja 24 czerwca 2022 przez KB

24 czerwca zakończył się rok szkolny 2021/202022. Za 2326 uczniami z czterech szkół w gminie Zielonki: w Bibicach, Przybysławicach, Woli Zachariaszowskiej i Zielonkach dziesięć miesięcy nauki, a przed nimi wytęsknione wakacje. To także czas podziękowań, podsumowań i wyróżnień za pracę. W tym roku nagroda wójta gminy Zielonki trafiła do dziewięciu nauczycieli.
– Gratuluję uczniom ich wyników i osiągnięć oraz kadrze pedagogicznej, bo bez nich tych wyników by nie było. Serdecznie dziękuję także dyrekcji, nauczycielom, pracownikom, bo wszyscy pracujecie na tą dobrą atmosferę pracy w szkole – mówił podczas szkolnych uroczystości wójt Bogusław Król.
Wójt gminy Zielonki Bogusław Król doceniając osiągnięcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze przyznał nagrody nauczycielom ze szkół: w Zielonkach, Woli Zachariaszowskiej, Bibicach, Przybysławicach oraz z Samorządowego Przedszkola w Zielonkach. Wśród nagrodzonych nauczycieli znaleźli się: ze szkoły w Zielonkach – Agnieszka Machula, Beata Zygmuntowicz i Anna Zielowska, ze szkoły w Woli Zachariaszowskiej – Katarzyna Buczak i Anna Korzeniowska, ze szkoły w Bibicach – Anna Bieliszczuk i Dorota Sala-Halota , ze szkoły w Przybysławicach – Regina Styn oraz z Samorządowego Przedszkola w Zielonkach – Kinga Dziedzic.
Podczas uroczystości w Przybysławicach wójt gminy Zielonki Bogusław Król podziękował dotychczasowej dyrektorce placówki Reginie Styn za 16-letnią pracę na stanowisku dyrektora oraz przekazał nominację Katarzynie Nogieć, która od nowego roku szkolnego będzie pełnić funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej w Korzkwi z siedzibą w Przybysławicach. Wójt przekazał także podziękowania za pełnienie funkcji dyrektora Szkoły Podstawowej w Woli Zachariaszowskiej Katarzynie Buczak, kończącej pięcioletnią kadencję.
– Życzę wam najlepszych wakacji, wypoczynku, wspaniałej pogody, udanych i bezpiecznych wojaży i do zobaczenia w nowym roku szkolnym – życzył na zakończenie wójt gminy Bogusław Król.
KB
Opisujemy: uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego w gminie Zielonki.

 

Close Menu
 
26 maja 2024
Skip to content