Skip to main content
search
Relacje

Mikołajki z GOPS – em

By 9 grudnia 2013No Comments

Ostatnia aktualizacja 9 grudnia 2013 przez admin

mikolajki

 

6 grudnia w Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach Święty Mikołaj spotkał się z rodzinami, którymi opiekuje się Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. W tym roku w mikołajkowym spotkaniu uczestniczyło 56 rodzin, a każda z nich otrzymała świąteczną paczkę w prezencie.

 

Zgromadzone dzieci i ich rodziny odwiedził wójt gminy Zielonki  Bogusław Król, a spotkanie rozpoczęła Grażyna Hołda, kierownik GOPS-u. – Wiecie z jakiego powodu dziś się spotykamy? Nie, nie z okazji dnia babci i dziadka… dziś odwiedził nas św. Mikołaj.
Uczestnicy imprezy mogli poznać twórczość swoich rówieśników z Zespołu Szkół w Zielonkach. Uczniowie z klasy Va, Vc szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści z II b zaprezentowali przedstawienie pt. ”Rękawiczki czarowniczki”. Do tego występu przygotowywała ich Agata Wodka, a publiczność z zaciekawieniem śledziła przygody bohaterów przedstawienia.
Św. Mikołaj wraz z pomocnym, małym Krzysiem rozdał każdemu milusińskiemu prezent, a swoją piosenkę zaprezentowała Alicja nagrodzona gromkimi oklaskami.
W przygotowaniu tych upominków dla rodzin pomogli sponsorzy o wielkich i ciepłych sercach: Karolina Bystroń – Kapusta z firmy „Merkadona” w Zielonkach, Stefan Łysek z Bibic, firma „Albert” Leszek Zawartka, Krzysztof Zawartka, Anna Bystroń- Nowak i Daniel Nowak. Bezpłatnie dowiózł dzieci na imprezę mikołajową niezawodny, jak zawsze Krystyn Mielnik.
Dzieci do domu wracały z uśmiechniętymi twarzami i nadzieją, że w przyszłym roku także będą mogły spotkać się ze Świętym Mikołajem.
KB

mikołajki4

mikołajki3

mikołajki2

Close Menu
 
23 lipca 2024
Skip to content