Skip to main content
search
Relacje

Nowe miejsce do zabawy i rekreacji w Woli Zachariaszowskiej

By 24 lipca 2014No Comments

Ostatnia aktualizacja 24 lipca 2014 przez admin

plac1

W gminie Zielonki znajduje się kiklanaście ogólnodostępnych placów zabaw, na których dzieci mogą przyjemnie spędzić czas. Od niedawna pojawiło się kolejne takie miejsce – w Woli Zachariaszowskiej – gdzie dzieci i młodzież mogą korzystać z placu zabaw, a wszyscy chętni z boiska sportowego i miejsca do ćwiczeń.

W Woli Zachariaszowskiej w pobliżu Zespołu Szkół powstały dwa boiska sportowe : asfaltowe o wymiarach 25×17 m oraz boisko trawiaste o wymiarach 32×19 m. Obok przygotowano plac do ćwiczeń siłowo-sprawnościowych. Na placu zabaw na dzieci czekają dwa zestawy sprawnościowe, obrotowa karuzela, dwa sprężynce, dwie huśtawki wagowe oraz ścianka wspinaczkowa.
Inwestycja była współfinansowana ze środków zewnętrznych, które gmina pozyskała z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi”, dystrybuowanych poprzez LGD Korona Północnego Krakowa. W wyniku ogłoszonego przetargu inwestycję realizowała firma „Pyzik. Usługi. Budownictwo. Handel” z Moszczenicy koło Gorlic. Wartość przedsięwzięcia to 269 295 zł.
KB

 

plac2

Close Menu
 
25 czerwca 2024
Skip to content