Skip to main content
search
AktualnościWydarzenia

Podziękowania dla nauczycieli

By 13 października 2023No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 13 października 2023 przez KB

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. To okazja, by podziękować nauczycielom za ich pracę i złożyć życzenia.

– Szanowni nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, chcę złożyć słowa uznania za waszą pracę, za trud przy opiece i wychowaniu tych wspaniałych dzieci. Ta wasza praca jest doceniona przez samorząd i bardzo serdecznie dziękuję. Z okazji święta życzę wszystkiego najlepszego oraz satysfakcji z zawodowej pracy – mówił podczas spotkania w Szkole Podstawowej w Woli Zachariaszowskiej wójt gminy Zielonki Bogusław Król.

Wójt gminy Zielonki przyznał nagrody dla nauczycieli. Uhonorowani zostali: Krzysztof Lepiarczyk – dyrektor Szkoły Podstawowej w Woli Zachariaszowskiej, Katarzyna Nogieć – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przybysławicach, Anna Węgrzynowicz-Szastak – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Bibicach, Iwona Strojek – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Bibicach, Agata Płatek – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Bibicach, Katarzyna Piskorz – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Bibicach, Magdalena Gazda – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Bibicach, Edyta Sajdak – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Zielonkach, Paweł Grycz – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Zielonkach, Magdalena Wójcik – nauczyciel Przedszkola w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach, Agnieszka Babisz – wicedyrektor Przedszkola w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach, Anna Warnecka – nauczyciel Przedszkole Zielonki oraz Monika Sikoń – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Bibicach.

Przyznano także Stypendia Edukacyjne Wójta Gminy Zielonki za rok szkolny 2022/2023. Stypendium – artystyczne III st. Otrzymał Hugo Długosz z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bibicach oraz naukowe I st. otrzymali: Jakub Zaremba – Szkoła Podstawowa w Korzkwii z siedzibą w Przybysławicach, Zuzanna Jurek – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bibicach, Amadeusz Prochownik – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bibicach, Nastazja Barchuk – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bibicach, Szymon Kołodziejczyk – Szkoła Podstawowa w Zielonkach oraz Franciszek Jarząb – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bibicach.

Zdjęcia z wręczenia nagród.

Close Menu
 
4 grudnia 2023
Skip to content