Skip to main content
search
AktualnościWydarzenia

Podziękowania dla nauczycieli

By 13 października 2023No Comments

Ostatnia aktualizacja 13 października 2023 przez KB

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. To okazja, by podziękować nauczycielom za ich pracę i złożyć życzenia.

– Szanowni nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, chcę złożyć słowa uznania za waszą pracę, za trud przy opiece i wychowaniu tych wspaniałych dzieci. Ta wasza praca jest doceniona przez samorząd i bardzo serdecznie dziękuję. Z okazji święta życzę wszystkiego najlepszego oraz satysfakcji z zawodowej pracy – mówił podczas spotkania w Szkole Podstawowej w Woli Zachariaszowskiej wójt gminy Zielonki Bogusław Król.

Wójt gminy Zielonki przyznał nagrody dla nauczycieli. Uhonorowani zostali: Krzysztof Lepiarczyk – dyrektor Szkoły Podstawowej w Woli Zachariaszowskiej, Katarzyna Nogieć – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przybysławicach, Anna Węgrzynowicz-Szastak – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Bibicach, Iwona Strojek – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Bibicach, Agata Płatek – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Bibicach, Katarzyna Piskorz – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Bibicach, Magdalena Gazda – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Bibicach, Edyta Sajdak – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Zielonkach, Paweł Grycz – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Zielonkach, Magdalena Wójcik – nauczyciel Przedszkola w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach, Agnieszka Babisz – wicedyrektor Przedszkola w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach, Anna Warnecka – nauczyciel Przedszkole Zielonki oraz Monika Sikoń – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Bibicach.

Przyznano także Stypendia Edukacyjne Wójta Gminy Zielonki za rok szkolny 2022/2023. Stypendium – artystyczne III st. Otrzymał Hugo Długosz z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bibicach oraz naukowe I st. otrzymali: Jakub Zaremba – Szkoła Podstawowa w Korzkwii z siedzibą w Przybysławicach, Zuzanna Jurek – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bibicach, Amadeusz Prochownik – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bibicach, Nastazja Barchuk – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bibicach, Szymon Kołodziejczyk – Szkoła Podstawowa w Zielonkach oraz Franciszek Jarząb – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bibicach.

Zdjęcia z wręczenia nagród.

Close Menu
 
26 maja 2024
Skip to content