Skip to main content
search
Aktualności

Rajd Rowerowy po gminie Zielonki – 4.06

By 4 maja 20235 lipca, 2023No Comments

Ostatnia aktualizacja 5 lipca 2023 przez TN

Zapraszamy do udziału w X Rajdzie Rowerowym po gminie Zielonki. Startujemy 4 czerwca z Zielonek, z terenu Klubu Sportowego Zieleńczanka. Dla uczestników rajdu przygotowano dwie trasy do wyboru. Trasa dłuższa, 30-kilometrowa dla wprawionych rowerzystów oraz trasa krótsza, 14-kilometrowa idealna dla rodzin z dziećmi. Na mecie przygotowano wiele atrakcji m.in. pokaz akrobacji na rowerze, występy artystyczne i sportowe, koncerty oraz loterię z atrakcyjnymi nagrodami.
Aby wziąć udział w rajdzie należy się zarejestrować: link do rejestracji. Opłata startowa wynosi 20 zł, a dla dzieci poniżej 5. roku udział jest bezpłatny. Zgłoszeni i zarejestrowani uczestnicy otrzymają m.in.: gadżet rajdowy, medal, posiłek i ubezpieczenie. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W dniu rajdu możliwość zapisu będzie możliwa tylko w przypadku wolnych miejsc i uiszczenia opłaty.
Zapraszamy firmy do współpracy podczas rajdu. Zachęcamy do podarowania voucherów, które zostaną przekazane uczestnikom imprezy podczas głównej loterii. Jest to okazja do promocji i reklamy Państwa firmy zarówno podczas samego wydarzenia, jak i później w relacjach z rajdu na stronach CKPIR i gminy Zielonki.

Close Menu
 
23 lipca 2024
Skip to content