Skip to main content
search
AktualnościInwestycje Gminne

Sieć kanalizacji sanitarnej w Zielonkach (rejon ul. Krakowskie Przedmieście i ul. Rzyczyska) – przekazana do eksploatacji

By 30 czerwca 2023No Comments

Ostatnia aktualizacja 30 czerwca 2023 przez JF

Referat Inwestycji Sieciowych Urzędu Gminy Zielonki informuje, że sieć kanalizacji sanitarnej wybudowana w miejscowości Zielonki (rejon ul. Krakowskie Przedmieście  i ul. Rzyczyska ) została przekazana do eksploatacji. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców do uzgadniania w siedzibie Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Zielonkach Sp. z o. o. (32-086 Węgrzce, ul. Forteczna 3, fax/tel.: 12 286-32-35, 12 285-02-61) projektów przyłączy tj. odcinków kanalizacji od granic nieruchomości do instalacji wewnętrznych w budynkach i przyłączanie swoich nieruchomości do gminnej sieci.

Sieć kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Krakowskie Przedmieście u u. Rzyczyska w Zielonkach została wybudowana w ramach projektu pn. „Gospodarka wodno-ściekowa w Gminie Zielonki – IV etap” przy współfinansowaniu przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Close Menu
 
23 maja 2024
Skip to content