Skip to main content
search
Informacje dla przedsiębiorców

Spotkania informacyjne na temat eksportu do Kazachstanu

By 26 czerwca 2017No Comments

Ostatnia aktualizacja 26 czerwca 2017 przez admin

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.  z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego organizuje w czerwcu bezpłatne spotkania informacyjne dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego nt. możliwości eksportu do Kazachstanu. Spotkania skierowane są także do małopolskich przedsiębiorców zainteresowanych eksportem i nawiązaniem relacji biznesowych z tym perspektywicznym gospodarczo państwem. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja by osoby odpowiedzialne za wsparcie przedsiębiorczości w gminie mogły uzupełnić swoją wiedzę w przedmiotowym temacie.


Spotkania poprowadzą uznani specjaliści i praktycy, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Poruszą m.in. kwestie: kultury biznesowej, informacji o gospodarce, warunkach zawierania umów, etc. Przybliżą także historię, obyczaje, czy też prawo podatkowe. Spotkania zaplanowano w poniższych terminach oraz miejscach:

– 27.06. Nowy Sącz (Hotel Beskid, ul. Limanowskiego 1)
– 28.06. Kraków (Hotel Conrad, ul. Conrada 29)
– 29.06. Wadowice (Hotel Badura, ul. Wenecja 4)

Zaprezentowanie nowych kierunków eksportowych ma na celu zachęcenie małopolskich przedsiębiorców do rozpoczęcia eksportu w nowych perspektywicznych kierunkach, co może skutkować nowymi kontraktami i sukcesami biznesowymi. 
Spotkania poprzedzać będą udział Małopolski w Expo w Astanie (Kazachstan), w którym będziemy brać udział na początku września br.
Więcej informacji nt. spotkań oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie internetowej: http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/spotkania-informacyjne-jak-eksportowa-do-kazachstanuijij 

Close Menu
 
18 lipca 2024
Skip to content