Skip to main content
search
Informacje dla przedsiębiorców

Spotkania informacyjne na temat eksportu do Kazachstanu

By 26 czerwca 2017No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 26 czerwca 2017 przez admin

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.  z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego organizuje w czerwcu bezpłatne spotkania informacyjne dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego nt. możliwości eksportu do Kazachstanu. Spotkania skierowane są także do małopolskich przedsiębiorców zainteresowanych eksportem i nawiązaniem relacji biznesowych z tym perspektywicznym gospodarczo państwem. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja by osoby odpowiedzialne za wsparcie przedsiębiorczości w gminie mogły uzupełnić swoją wiedzę w przedmiotowym temacie.


Spotkania poprowadzą uznani specjaliści i praktycy, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Poruszą m.in. kwestie: kultury biznesowej, informacji o gospodarce, warunkach zawierania umów, etc. Przybliżą także historię, obyczaje, czy też prawo podatkowe. Spotkania zaplanowano w poniższych terminach oraz miejscach:

– 27.06. Nowy Sącz (Hotel Beskid, ul. Limanowskiego 1)
– 28.06. Kraków (Hotel Conrad, ul. Conrada 29)
– 29.06. Wadowice (Hotel Badura, ul. Wenecja 4)

Zaprezentowanie nowych kierunków eksportowych ma na celu zachęcenie małopolskich przedsiębiorców do rozpoczęcia eksportu w nowych perspektywicznych kierunkach, co może skutkować nowymi kontraktami i sukcesami biznesowymi. 
Spotkania poprzedzać będą udział Małopolski w Expo w Astanie (Kazachstan), w którym będziemy brać udział na początku września br.
Więcej informacji nt. spotkań oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie internetowej: http://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/spotkania-informacyjne-jak-eksportowa-do-kazachstanuijij 

Close Menu
 
28 lutego 2024
Skip to content