Skip to main content
search
Statystyka

SPRAWOZDANIE – V KADENCJA SAMORZĄDU GMINY ZIELONKI 2006 – 2010

By 7 sierpnia 2013No Comments

Ostatnia aktualizacja 7 sierpnia 2013 przez admin

Tradycyjnie już prezentujemy Państwu podsumowanie realizacji zadań w okresie mijającej kadencji Samorządu Gminy Zielonki. Materiał zawiera szereg informacji statystycznych i finansowych opisujących główne kierunki działalności i najważniejsze inwestycje w mijającym czteroleciu (2006 – 2010). Podejmowane inicjatywy, przedsięwzięcia i trudy inwestycyjne systematycznie lokowały gminę Zielonki w czołówce wielu ogólnopolskich rankingów pośród prawie 1600 gmin wiejskich.

Tradycyjnie też zajmowaliśmy znaczące miejsca wśród małopolskich gmin. Gmina Zielonki to już dobrze kojarząca się marka, mająca utrwaloną renomę.

Setki przedsięwzięć mogły zostać podjęte i zrealizowane kompleksowo dzięki zaangażowaniu, społecznej pracy, wsparciu wielu wspaniałych mieszkańców gminy, ale także radnych, sołtysów, jednostek OSP, Kół i Stowarzyszeń. Uprawnione są więc słowa mojej wdzięczności dla mieszkańców i wspólnej satysfakcji z wykorzystania szans przez nasz samorząd. Była przecież samorządowa konkurencja, stawialiśmy duże wyzwania, dotykają nas kryzysy, a ekstremalne zjawiska atmosferyczne nie były przecież nam obce w ciągu ostatnich czterech lat.

Zachęcając do lektury publikacji, wyrażam przekonanie, że pozwoli ona Państwu uzyskać podstawowe informacje na temat zakresu działalności i różnorodnych wydatków gminy.

Podsumowanie pozostałych kadencji samorządu dostępne jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej

Sprawozdanie kadencyjne 2006 – 2010 (pdf. 3,33 MB)

Errata do strony nr 28 sprawozdania kadencyjnego 2006 – 2010 (pdf. 82,6 KB)

(-) Bogusław Król

Close Menu
 
21 lipca 2024
Skip to content