Skip to main content
search
Aktualności

Stypendia i Nagrody Sportowe Gminy Zielonki w 2023 roku rozdane!

By 22 marca 202328 marca, 2023No Comments

Ostatnia aktualizacja 28 marca 2023 przez KB

Wójt gminy Zielonki przyznał stypendia i nagrody sportowe dla trenera i zawodników za osiągnięcia sportowe w 2022 roku. Łączna kwota nagród i stypendiów przyznanych w 2023 roku to 190 260,00 złotych. Złożono 56 wniosków o przyznanie stypendium sportowego – 55 wniosków zostało rozpatrzone pozytywnie, 1 wniosek negatywnie (nie spełniał wymogów określonych uchwałą Nr IX/73/2019 Rady Gminy Zielonki z dnia 27 czerwca 2019 roku w sprawie określenia zasad, trybu przyznawania i pozbawiania oraz wysokości stypendiów sportowych, nagród sportowych i wyróżnień sportowych gminy Zielonki Dz. Urz. Woj. Małopolskiego z 2019 r., poz. 5849 z późn. zm.) oraz 41 wniosków o przyznanie nagrody sportowej – wszystkie wnioski zostały rozpatrzone pozytywnie.

Stypendia sportowe otrzymali następujące zawodnicy:

kickboxing: Natalia Stelmowska;
karate: Mateusz Matejczuk, Mateusz Mączka, Ksawery Kuśnierczyk, Nikola Kuśnierczyk, Tomasz Barwiński, Zofia Dec, Kacper Warzecha;
cheerleading: Anna Czepiel, Joanna Król, Hanna Król, Emilia Sadowska, Lena Sadowska, Alicja Sadowska, Bianka Trzeciak, Gabriela Maślej, Wiktoria Gończowska, Matylda Dawiec, Hanna Borowicz, Hanna Sokół, Blanka Boguska, Dominika Deka, Oliwia Gołda, Magdalena Borzym, Oliwia Myszka, Karolina Szczepanik, Nina Hicks i Antonina Pocięgiel;
biegi na orientację: Maja Lamparska, Iwona Lamparska;
trial motocyklowy: Paweł Ryncarz, Krzysztof Ryncarz, Roch Styła;
triathlon: Tymoteusz Dawiec;
warcaby: Zuzanna Bosak;
pływanie: Patryk Rachwał, Olga Rachwał, Ada Skrzypek, Weronika Skrzypek, Igor Soja;
badminton: Cezary Orszula;
lekkoatletyka: Patrycja Dragow, Igor Staszek, Michalina Nowak, Patryk Skrzypek;
tenis ziemny: Tomasz Voigt, Marcin Voigt, Piotr Voigt, Maksymilian Stopa, Wojciech Kowalik;
judo: Szymon Kwadrans, Joanna Hudzikiewicz;
wspinaczka: Elena Alcer;
parakolarstwo: Rafał Szumiec;
skok wzwyż: Aleksandra Kwaśny.

Nagrody sportowe otrzymali zawodnicy:

cheerleading: Oliwia Szablowska, Zofia Zięba, Pola Zięba, Karolina Liszka, Kamila Liszka, Anna Steczkowska, Anna Wywiał, Natalia Koczwara, Monika Koczwara, Katarzyna Domagała, Wiktoria Suchan, Bogumiła Latinek, Dorota Kujawiak, Katarzyna Gazda-Suchanek, Małgorzata Mączka, Sylwia Seweryn, Alicja Małecka, Elżbieta Durłak, Jolanta Zabiegaj, Karolina Knapik, Nadia Podolecka, Marlena Krztoń, Julia Wójcicka, Lena Mędrek, Oliwia Cieślik, Emilia Maduzia, Anna Borzym, Sonia Ambroży, Zofia, Jaworowska, Zuzanna Barańska, Łucja Trybuła;
boks: Michalina Kotyza;
karate: Jan Kursa;
żeglarstwo: Gita Van der Voort;
badminton: Dominik Kwinta;
brydż sportowy: Szymon Superson;

Nagrodę sportową dla trenera otrzymali: Katarzyna Gazda-Suchanek – trener cheerleadingu, Marcin Skorupa – trener pływania, Leon Biskup – trener gimnastyki sportowej, Domini Rzepka- trener karate.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Close Menu
 
27 maja 2024
Skip to content