Skip to main content
search
Aktualności

Stypendia i Nagrody Sportowe Gminy Zielonki w 2024 roku przyznane!

By 9 kwietnia 2024No Comments

Ostatnia aktualizacja 9 kwietnia 2024 przez AO

Wójt gminy Zielonki przyznał stypendia i nagrody sportowe dla trenerów i zawodników za osiągnięcia sportowe w 2023 roku. Łączna kwota nagród i stypendiów przyznanych w 2023 roku to 255 000,00 złotych. Złożono 58 wniosków o przyznanie stypendium sportowego – 56 wniosków zostało rozpatrzonych pozytywnie, 2 wnioski negatywnie (nie spełniały wymogów określonych uchwałą Nr IX/73/2019 Rady Gminy Zielonki z dnia 27 czerwca 2019 roku w sprawie określenia zasad, trybu przyznawania i pozbawiania oraz wysokości stypendiów sportowych, nagród sportowych i wyróżnień sportowych gminy Zielonki Dz. Urz. Woj. Małopolskiego z 2019 r., poz. 5849 z późn. zm.) oraz 52 wnioski o przyznanie nagrody sportowej, 2 wnioski zostały rozpatrzone negatywnie (nie spełniały wymogów określonych ww. Uchwałą).

Stypendia sportowe otrzymali następujący zawodnicy:

cheerleading: Gabriela Maślej, Hanna Sokół, Anna Kuś, Anna Czepiel, Matylda Dawiec, Sofiia Lebid, Milena Żurek, Justyna Zabiegaj, Oliwia Gołda, Hanna Figiel-Styrcz, Kateryna Popok, Karolina Knapik, Marlena Machnik, Anna Wywiał, Amelia Guzik, Karina Guzik, Blanka Boguska, Aleksandra Głębocka, Julia Borzym, Milena Bigaj, Karolina Szczepanik, Maja Kuźniar, Aleksandra Kuźniar, Pola Kornasiewicz, Gabriela Florek-Książek, Hanna Borowicz, Antonina Pocięgiel, Malwina Białek
pływanie: Patryk Rachwał, Olga Rachwał, Zuzanna Kusz, Franciszek Kusz, Weronika Skrzypek, Julian Synoradzki,
wspinaczka sportowa: Bruno Alcer, Elena Alcer,
biegi: Patryk Skrzypek, Teodor Dawiec, Tymoteusz Dawiec, Michalina Nowak, Iwona Lamparska,
karate: Mateusz Mączka, Jan Kursa, Mateusz Matejczuk, Dominik Rzepka, Kacper Warzecha,
lekkoatletyka: Igor Staszek, Lena Skrzypek,
judo: Paweł Pluta, Milena Michór,
piłka nożna: Bartosz Zabiegaj, Małgorzata Adamczuk, Lilianna Malota,
tenis ziemny: Wojciech Kowalik,
trail motocyklowy: Paweł Ryncarz,
parakolarstwo: Rafał Szumiec.

Nagrody sportowe otrzymali zawodnicy:

cheerleading: Sylwia Seweryn, Anna Steczkowska, Blanka Trzeciak, Pola Zięba, Zofia Zięba, Marlena Krztoń, Lena Sadowska, Alicja Sadowska, Emilia Sadowska, Lena Tomal, Wiktoria Kawa, Amelia Łyczba, Milena Kawa, Hanna Król, Joanna Król, Alina Ostafichuk, Joanna Göbel, Wiktoria Gończowska, Zofia Marszałek, Nikola Malina, Monika Koczwara, Nadia Podolecka, Nina Hicks, Emilia Maduzia, Maja Mańdziuk, Biancia Margraf, Kamila Janik, Oliwia Rusztowicz, Kamila Liszka, Magdalena Borzym, Zuzanna Bałazy-Okere, Oliwia Szablowska, Lena Sieduszewska, Aleksandra Sieduszewska, Dorota Kujawiak, Oliwia Cieślik, Iga Mędrek, Lena Mędrek, Maryla Szczygieł,
badminton: Cezary Orszula, Dominik Kwinta,
tenis ziemny: Tomasz Voigt, Marcin Voigt, Piotr Voigt,
piłka nożna: Igor Durlak,
brydż sportowy: Szymon Superson.

Nagrodę sportową dla trenera otrzymali: Katarzyna Gazda-Suchanek – trener cheerleadingu,
Sylwia Seweryn – trener cheerleadingu,
Leon Biskup – trener gimnastyki sportowej,
Dominik Rzepka – trener karate.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Zielonkach

Close Menu
 
26 maja 2024
Skip to content