Skip to main content
search
Aktualności

Turystyczne Skarby Małopolski – głosowanie do 27 września

By 13 września 202226 września, 2022No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 26 września 2022 przez IO

Trwa czwarta edycja konkursu Turystyczne Skarby Małopolski. Do II etapu, polegającego na głosowaniu internautów, zakwalifikowano 128 kandydatur, wśród nich także te związane z naszą gminą. Zachęcamy do głosowania.

Na gminę Zielonki można oddać głos w kategorii “Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna”. W kategorii „Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne” głosować można na Gminny Przegląd Pucheroków w Bibicach, promujący ten unikatowy zwyczaj. W kategorii „Najciekawszy szlak turystyczny” wyróżniono Szlak Stanisława Wyspiańskiego w Węgrzcach upamiętnia fakt zamieszkiwania, pod koniec jego życia, tego młodopolskiego artysty w Węgrzcach, a w kategorii „Unikatowa atrakcja turystyczna” można zagłosować na Muzeum Hebla w Przybysławicach.

Wystarczy wejść na stronę konkursu konkurs.visitmalopolska.pl między 8 a 27 września, wypełnić prosty formularz on-line wskazując jedną kandydaturę w każdej kategorii i uzupełnić niezbędne dane. Na adres e-mail podany w formularzu otrzymacie Państwo link aktywacyjny – koniecznie trzeba go kliknąć. Bez potwierdzenia głos będzie nieważny. Wszystko po to, by zapewnić równe szanse! Uwaga: głosować  można tylko jeden raz!

Po zakończeniu głosowania internautów Kapituła Konkursu dokona oficjalnego zatwierdzenia wyników. Kandydaci, którzy uzyskają największą liczbę punktów otrzymają tytuł laureata w poszczególnych kategoriach. Dwaj kolejni kandydaci z odpowiednio mniejszą liczbą punktów zostaną wyróżnieni. Laureaci zostaną zaprezentowani podczas uroczystej Gali, nie później niż 28 października.

Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną. Plebiscyt służy przede wszystkim wspieraniu rozwoju turystyki w regionie, dobrych praktyk, wartościowej oferty i  produktów turystycznych w Małopolsce.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Close Menu
 
2 grudnia 2023
Skip to content