Skip to main content
search
Aktualności

Turystyczne Skarby Małopolski – głosowanie do 27 września

By 13 września 202226 września, 2022No Comments

Ostatnia aktualizacja 26 września 2022 przez IO

Trwa czwarta edycja konkursu Turystyczne Skarby Małopolski. Do II etapu, polegającego na głosowaniu internautów, zakwalifikowano 128 kandydatur, wśród nich także te związane z naszą gminą. Zachęcamy do głosowania.

Na gminę Zielonki można oddać głos w kategorii “Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna”. W kategorii „Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne” głosować można na Gminny Przegląd Pucheroków w Bibicach, promujący ten unikatowy zwyczaj. W kategorii „Najciekawszy szlak turystyczny” wyróżniono Szlak Stanisława Wyspiańskiego w Węgrzcach upamiętnia fakt zamieszkiwania, pod koniec jego życia, tego młodopolskiego artysty w Węgrzcach, a w kategorii „Unikatowa atrakcja turystyczna” można zagłosować na Muzeum Hebla w Przybysławicach.

Wystarczy wejść na stronę konkursu konkurs.visitmalopolska.pl między 8 a 27 września, wypełnić prosty formularz on-line wskazując jedną kandydaturę w każdej kategorii i uzupełnić niezbędne dane. Na adres e-mail podany w formularzu otrzymacie Państwo link aktywacyjny – koniecznie trzeba go kliknąć. Bez potwierdzenia głos będzie nieważny. Wszystko po to, by zapewnić równe szanse! Uwaga: głosować  można tylko jeden raz!

Po zakończeniu głosowania internautów Kapituła Konkursu dokona oficjalnego zatwierdzenia wyników. Kandydaci, którzy uzyskają największą liczbę punktów otrzymają tytuł laureata w poszczególnych kategoriach. Dwaj kolejni kandydaci z odpowiednio mniejszą liczbą punktów zostaną wyróżnieni. Laureaci zostaną zaprezentowani podczas uroczystej Gali, nie później niż 28 października.

Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną. Plebiscyt służy przede wszystkim wspieraniu rozwoju turystyki w regionie, dobrych praktyk, wartościowej oferty i  produktów turystycznych w Małopolsce.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Close Menu
 
18 maja 2024
Skip to content