Skip to main content
search
Ogłoszenia

V edycja Działaj Lokalnie z Koroną 2022! Spotkania informacyjne już w kwietniu.

By 15 marca 2022No Comments

Ostatnia aktualizacja 15 marca 2022 przez IO

W ramach programu Działaj Lokalnie edycja 2022 wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz wspólnego dobra, służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia, aktywizują mieszkańców i przeciwdziałają negatywnym skutkom epidemii, działają na rzecz pomocy uchodźcom z Ukrainy. Rok 2022 stawia bowiem przed nami nowe wyzwania, wspólnie próbujemy odnaleźć się w obecnej rzeczywistości. Program Działaj Lokalnie daje nam taką możliwość i zapewnia wsparcie. Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie i innych to masz ku temu idealną okazję.
Zapraszamy do aplikowania organizacje pozarządowe posiadające osobowość prawną, fundacje, stowarzyszenia i inne organizacje prospołeczne w tym grupy nieformalne, mające siedzibę na terenie 5 gmin na których działa nasz Ośrodek Działaj Lokalnie: Igołomia – Wawrzeńczyce, Kocmyrzów – Luborzyca, Michałowice, Wielka Wieś, Zielonki.
Wnioski do programu Działaj Lokalnie będzie można składać od 1 maja do 31 maja w generatorze pod adresem http://system.dzialajlokalnie.pl, a realizacja wybranych projektów przypada na okres od 1 lipca do 31 grudnia 2022r.
W ramach programu można się starać o dofinansowanie w kwocie maksymalnej do 6 000 zł dodatkowo obowiązkowy jest wkład własny 25%, z czego min. 5% w postaci finansowej (wymaganie pozyskania wkładu finansowego nie dotyczy Inicjatywy Działaj Lokalnie i w 2022 roku projektów służących walce z pandemią lub przeciwdziałaniu negatywnym skutkom pandemii oraz projektów wspierających uchodźców z Ukrainy), pozostała część w postaci wkładu usługowego, rzeczowego lub pracy wolontariuszy.
Przygotowaliśmy dla Was kilka terminów spotkań informacyjno – promocyjnych. Jeśli jesteś zainteresowany wystarczy wysłać maila na adres info@koronakrakowa.pl wpisując imię, nazwisko oraz nazwę organizacji lub grupy nieformalnej a w zamian otrzymacie link do spotkania online na platformie ZOOM.
Terminy spotkań:
• 01 kwietnia 2022r. (piątek) godzina 17:30 – online
• 07 kwietnia 2022r. (czwartek) godzina 17:30 – online
• 28 kwietnia 2022r. (czwartek) godzina 10:00 – online

Osoba do kontaktu w ramach programu Działaj Lokalnie to Katarzyna Topa, można się z Nią kontaktować, telefonicznie, mailowo lub poprzez Facebooka.
Tel. 539 961 799, 664 067 821, 12 346 43 12
Mail: info@koronakrakowa.pl
https://www.facebook.com/DzialajLokalnieKorona

Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z ODL Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa.

 

Close Menu
 
18 maja 2024
Skip to content