Skip to main content
search
Aktualności

VII edycja „Działaj Lokalnie” w ODL Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa

By 15 kwietnia 2024No Comments

Ostatnia aktualizacja 15 kwietnia 2024 przez Marek Skiba

Rok 2024 po raz kolejny otwiera przed nami nowe możliwości i stawia przed nami nowe wyzwania. Program Działaj Lokalnie daje nam taką możliwość i zapewnia wsparcie. Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie i innych to masz ku temu idealną okazję.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o zbliżającym się naborze do programu Działaj Lokalnie.

Lokalne organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą ubiegać się o dofinansowanie lokalnych projektów w programie „Działaj Lokalnie”. W tym roku priorytetowo traktowane będą działania angażujące młodzież, projekty integracyjne skierowane do osób z Ukrainy, inicjatywy ekologiczne a także jubileusze wolnej Polski.

Wnioski do programu Działaj Lokalnie będzie można składać od 1 maja do 31 maja w generatorze pod linkiem, a realizacja wybranych projektów przypada na okres od 1 lipca do 31 grudnia 2024r.

W ramach programu można starać się o dofinansowanie w kwocie maksymalnej do 6 000 zł dodatkowo obowiązkowy jest wkład własny 25%, z czego min. 5% w postaci finansowej pozostała część w postaci wkładu usługowego, rzeczowego lub pracy wolontariuszy.

Serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjne w ramach programu Działaj Lokalnie.

* 22 kwietnia 2024r. (poniedziałek) godzina 17:00 – stacjonarnie w Biurze ODL Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa ul. Włodzimierza Szomańskiego 1, 32-091 Zagórzyce Dworskie (zapoznanie z Programem, omówienie Regulaminu)

Aby wziąć udział w spotkaniu informacyjnym prosimy o zgłoszenie tego faktu mailowo, bądź telefonicznie.

nr tel. 539 961 799
email: info@koronakrakowa.pl

Życzymy wielu ciekawych pomysłów i inspirujących działań

Poniżej prezentujemy logotypy.

logotypy

Close Menu
 
26 maja 2024
Skip to content