Skip to main content
search
Relacje

Wakacje w gminie Zielonki

By 18 lipca 2014No Comments

Ostatnia aktualizacja 18 lipca 2014 przez admin

PICT0345

 

Jak ciekawie można spędzić wakacje nie wyjeżdżając na długo z domu – oczywiście w gminie Zielonki. Dzięki Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach, które zaprasza na półkolonie, wycieczki i zajęcia świetlicowe, sportowe i plastyczne. 

Jak co roku w lipcu zapraszamy na nieodpłatne półkolonie organizowane od poniedziałku do piątku w hali sportowej w Zielonkach. Dzieci mogą wziąć udział w zajęciach sportowych, plastycznych, a także spędzić czas podczas wspólnych gier i zabaw zespołowych. Szczegóły na plakacie.

Organizowane są także jednodniowe wycieczki. O tym w jaki sposób powstają kolory dzieci dowiedziały się podczas spotkania w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, a przy okazji wycieczki do Rabkolandu zwiedziły skansen lokomotyw w Chabówce. Kolejne wycieczki zaplanowano do Stadniny Koni Huculskich oraz do Benedyktyńskiego Instytutu Kultury na warsztaty powstawania książek.
Nową, ciekawą propozycją są niedzielne, rodzinne jednodniowe wycieczki. Najbliższa wycieczka odbędzie się 27 lipca, jej uczestnicy będą mieć okazję zwiedzić chorzowskie planetarium, miejskie zoo oraz skansen. Podczas sierpniowych wycieczek będzie można zobaczyć zamek i park miniatur w Ogrodzieńcu oraz spędzić cały dzień w basenach termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej.
Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.ckpir.zielonki.pl oraz www.facebook.com/ckpir
KB

PICT0345

Close Menu
 
25 lipca 2024
Skip to content