Skip to main content
search
Aktualności

Wybrano wykonawcę budowy zespołu szkolno-przedszkolnego w Przybysławicach

By 30 kwietnia 2019No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 30 kwietnia 2019 przez admin

wizualizacja szkolyPRZYB m25 kwietnia 2019 r. radni gminy Zielonki podczas VII sesji Rady Gminy Zielonki podjęli uchwały w sprawie zaciągnięcia przez gminę Zielonki kredytu długoterminowego oraz zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Zielonki, wyrażając tym samym zgodę na budowę budynku dla zespołu szkolno-przedszkolnego w Przybysławicach, mającego zastąpić dotychczasowy budynek szkoły w Korzkwi.

W związku z tym 29 kwietnia został rozstrzygnięty przetarg na realizację zadania pod nazwą „Budowa budynku zespołu szkolno – przedszkolnego wraz z pływalnią szkolną, salą gimnastyczną, boiskiem sportowym wraz z instalacjami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi, a także z zagospodarowaniem terenu oraz układem komunikacyjnym w miejscowości Przybysławice” – postępowanie II.

Wybrano najkorzystniejszą ofertę przetargową, złożoną przez Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego “KARTEL” S.A. z Jędrzejowa, które zadeklarowało wykonanie ww. inwestycji za 37 387 000 zł  (szczegóły BIP). Jeśli w okresie 10 dni żadna z pozostałych pięciu firm biorących udział w przetargu nie odwoła się od tej decyzji, umowa z wykonawcą zostanie podpisana pomiędzy 13 a 16 maja 2019 r.

 
Close Menu
 
23 lutego 2024
Skip to content