Skip to main content
search
Ogłoszenia

XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy” rozpoczęty!

By 10 lutego 2022No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 10 lutego 2022 przez KB

Oddział Regionalny KRUS w Krakowie serdecznie zaprasza dzieci z terenów wiejskich do udziału w XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”, którego celem jest promowanie pozytywnego zachowania związanego z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego.
Konkurs przebiega pod Honorowym Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka, a współorganizatorami tego przedsięwzięcia są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwowa Inspekcja Pracy, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
Zadanie konkursowe polega na wykonaniu dwuwymiarowej pracy plastycznej w formacie A-3,
w dowolnej technice, obrazującej sposoby zapobiegania wypadkom przy pracy w gospodarstwie, ze szczególnym uwzględnieniem zapobiegania upadkom osób pracujących i przebywających
w gospodarstwach rolnych. Podobnie jak w latach ubiegłych, swoje prace mogą nadsyłać dzieci z dwóch grup wiekowych: klas 0-3 oraz 4-8.
Termin nadsyłania prac konkursowych do OR KRUS upływa z dniem
1 kwietnia 2022 roku.
Prace należy dostarczyć na adres: OR KRUS w Krakowie, ul. Bratysławska 1a, 31-201 Kraków
Na każdym etapie konkursu autorzy najciekawszych prac otrzymają nagrody ufundowane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, współorganizatorów oraz patronów Konkursu. Prace laureatów będą publikowane również w materiałach popularyzatorskich Kasy.
Więcej informacji na temat Konkursu można uzyskać w jednostkach terenowych KRUS oraz o pod linkiem.

Close Menu
 
24 lutego 2024
Skip to content