Skip to main content
search
Ogłoszenia

XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy” rozpoczęty!

By 10 lutego 2022No Comments

Ostatnia aktualizacja 10 lutego 2022 przez KB

Oddział Regionalny KRUS w Krakowie serdecznie zaprasza dzieci z terenów wiejskich do udziału w XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”, którego celem jest promowanie pozytywnego zachowania związanego z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego.
Konkurs przebiega pod Honorowym Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka, a współorganizatorami tego przedsięwzięcia są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwowa Inspekcja Pracy, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
Zadanie konkursowe polega na wykonaniu dwuwymiarowej pracy plastycznej w formacie A-3,
w dowolnej technice, obrazującej sposoby zapobiegania wypadkom przy pracy w gospodarstwie, ze szczególnym uwzględnieniem zapobiegania upadkom osób pracujących i przebywających
w gospodarstwach rolnych. Podobnie jak w latach ubiegłych, swoje prace mogą nadsyłać dzieci z dwóch grup wiekowych: klas 0-3 oraz 4-8.
Termin nadsyłania prac konkursowych do OR KRUS upływa z dniem
1 kwietnia 2022 roku.
Prace należy dostarczyć na adres: OR KRUS w Krakowie, ul. Bratysławska 1a, 31-201 Kraków
Na każdym etapie konkursu autorzy najciekawszych prac otrzymają nagrody ufundowane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, współorganizatorów oraz patronów Konkursu. Prace laureatów będą publikowane również w materiałach popularyzatorskich Kasy.
Więcej informacji na temat Konkursu można uzyskać w jednostkach terenowych KRUS oraz o pod linkiem.

Close Menu
 
19 czerwca 2024
Skip to content