Skip to main content
search
Światowe Dni Młodzieży

Zapraszamy na Festiwal Młodych do Bibic, 27.07.2016

By 14 lipca 2016No Comments

Ostatnia aktualizacja 14 lipca 2016 przez admin

plakat chor sdm bibice 161Gmina Zielonki też będzie gościła pielgrzymów podczas Światowych Dni Młodzieży, a 27 lipca odbędzie się Festiwal Młodych w Bibicach na boisku KS Bibiczanka (godz. 15.00).  W oczekiwaniu zapraszamy do oglądania teledysku, w którym Gminny Chór ŚDM z gminy Zielonki hymnem “Błogosławieni Miłosierni” zaprasza na to wydarzenie. W rozwinięciu wiadomości i pod miniaturą plakatu więcej informacji o Festiwalu, a aby obejrzeć teledysk prosimy kliknąć: tutaj, miłego oglądania!

Festiwal Młodych w Bibicach to wydarzenie artystyczne towarzyszące Światowym Dniom Młodzieży 2016 w Krakowie, organizowane przez Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach przy współpracy z komitetem organizacyjnym ŚDM. Impreza odbędzie się 27 lipca 2016 r. na boisku sportowym „Bibiczanka” w Bibicach.
Na scenie zaprezentują się lokalni artyści i zespoły m.in.: chór Fermata, chór Psallite Deo, Parafialno-Gminna Orkiestra Dęta z Zielonek, Orkiestra Dęta “Wola” z Woli Zachariaszowskiej, Orkiestra Dęta z Korzkwi, grupa “Przyjaciele”, wokaliści z CKPiR oraz grupy folklorystyczne. Zwieńczeniem imprezy będzie koncert pt. „ Dotknij miłosierdzia” w wykonaniu Gminnego Chóru ŚDM (połączone chóry działające na terenie gminy) z orkiestrą dętą z Korzkwi. Podczas koncertu wykonane będą pieśni i utwory o tematyce religijnej w nowych ciekawych aranżacjach stworzonych specjalnie na ten koncert. Podczas imprezy wykonany również będzie „Rytm Serca” przygotowany przez Andrzeja Kozackiego z fundacji Archezja.
Oprócz ciekawego programu artystycznego na uczestników festiwalu czeka punkt gastronomiczny oraz liczne atrakcje.
Zapraszamy!

Close Menu
 
25 lipca 2024
Skip to content