Skip to main content
search
Światowe Dni Młodzieży

Zapraszamy na Festiwal Młodych do Bibic, 27.07.2016

By 14 lipca 2016No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 14 lipca 2016 przez admin

plakat chor sdm bibice 161Gmina Zielonki też będzie gościła pielgrzymów podczas Światowych Dni Młodzieży, a 27 lipca odbędzie się Festiwal Młodych w Bibicach na boisku KS Bibiczanka (godz. 15.00).  W oczekiwaniu zapraszamy do oglądania teledysku, w którym Gminny Chór ŚDM z gminy Zielonki hymnem “Błogosławieni Miłosierni” zaprasza na to wydarzenie. W rozwinięciu wiadomości i pod miniaturą plakatu więcej informacji o Festiwalu, a aby obejrzeć teledysk prosimy kliknąć: tutaj, miłego oglądania!

Festiwal Młodych w Bibicach to wydarzenie artystyczne towarzyszące Światowym Dniom Młodzieży 2016 w Krakowie, organizowane przez Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach przy współpracy z komitetem organizacyjnym ŚDM. Impreza odbędzie się 27 lipca 2016 r. na boisku sportowym „Bibiczanka” w Bibicach.
Na scenie zaprezentują się lokalni artyści i zespoły m.in.: chór Fermata, chór Psallite Deo, Parafialno-Gminna Orkiestra Dęta z Zielonek, Orkiestra Dęta “Wola” z Woli Zachariaszowskiej, Orkiestra Dęta z Korzkwi, grupa “Przyjaciele”, wokaliści z CKPiR oraz grupy folklorystyczne. Zwieńczeniem imprezy będzie koncert pt. „ Dotknij miłosierdzia” w wykonaniu Gminnego Chóru ŚDM (połączone chóry działające na terenie gminy) z orkiestrą dętą z Korzkwi. Podczas koncertu wykonane będą pieśni i utwory o tematyce religijnej w nowych ciekawych aranżacjach stworzonych specjalnie na ten koncert. Podczas imprezy wykonany również będzie „Rytm Serca” przygotowany przez Andrzeja Kozackiego z fundacji Archezja.
Oprócz ciekawego programu artystycznego na uczestników festiwalu czeka punkt gastronomiczny oraz liczne atrakcje.
Zapraszamy!

Close Menu
 
28 lutego 2024
Skip to content