Skip to main content
search
Informacje dla przedsiębiorców

Zgłoś się do udziału w programie akceleracyjnym EIT Urban Mobility Hub Poland – Citython 2023

By 3 października 2023No Comments

Ostatnia aktualizacja 3 października 2023 przez AO

Zostało już tylko kilka dni, aby zgłosić swój udział w programie akceleracyjnym EIT Urban Mobility Hub Poland – Citython 2023. Program skierowany jest do startupów, które dostarczają inteligentne rozwiązania w obszarze mobilności miejskiej.

Wybrane startupy będą miały okazję wziąć udział w szkoleniach, warsztatach oraz konsultacjach z ekspertami, dzięki którym poszerzą swoją wiedzę z marketingu i sprzedaży B2A / B2G, projektowania UX dla produktów i usług miejskich, finasowania firmy czy też pitchingu. Na zwycięzcę, który zostanie wyłoniony już 15 grudnia podczas Citython 2023 – czeka nagroda pieniężna w wysokości 5000 euro, szansa na współpracę z miastem Rzeszów i wiele innych korzyści.

Nie zwlekaj! Wypełnij formularz na stronie i zgłoś się do programu: https://citython.investin.pl/
Nabór zgłoszeń trwa tylko do 6 października 2023.

Partnerem EIT Urban Mobility oraz polskim hubem technologicznym jest Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny. Realizatorem programu akceleracyjnego jest firma INVESTIN, a partnerem instytucjonalnym – Miasto Rzeszów.

 

Plakat informujący o zgłoszeniach do programu EIT Urban Mobility Hub Poland. Weź udział w Citython 2023 i wygraj 5000 euro

Close Menu
 
25 maja 2024
Skip to content