Skip to main content
search
Aktualności

Życzenia Wójta Gminy Zielonki i Przewodniczącego Rady Gminy Zielonki z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

By 31 sierpnia 2023No Comments

Ostatnia aktualizacja 1 września 2023 przez KB

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy oświaty, Rodzice

Nadszedł koniec wakacji, czasu wytchnienia, beztroski i odpoczynku. Przed nami nowy rok szkolny 2023/2024.

Drodzy Uczniowie! Niech nowy rok szkolny przyniesie Wam sukcesy i radość ze zgłębiania tajników wiedzy, a nauka pozwoli odkrywać nieznany dotąd świat oraz rozwijać własne zainteresowania i umiejętności. Życzymy Wam, byście uważali naukę za cenny dar, a nie trudny obowiązek.

Szczególne życzenia kierujemy do najmłodszych. Mamy nadzieję, że czas spędzony w szkole będzie dla Was źródłem radości i pasjonujących przeżyć. Pamiętajcie, że szkoła to nie tylko miejsce, gdzie uczymy się, zdobywamy oceny i poznajemy zasady postępowania w różnych sytuacjach, ale to też miejsce, gdzie nawiązujemy nowe przyjaźnie, rozwijamy swoje pasje oraz zainteresowania. Tu rozpoczyna się wielka przygoda z edukacją.

Życzymy wszystkim Nauczycielom, Pracownikom szkół, aby potrafili czerpać satysfakcję ze swojej pracy oraz inspirować dzieci i młodzież do nowych pomysłów, korzystania z zasobów otaczającej ich rzeczywistości. Dzięki Państwa pracy szkoła staje się dla uczniów miejscem przyjaznym, w którym rozwijają swoje zdolności.

Rodzicom życzymy dumy ze swoich dzieci, spełniania nadziei w nich pokładanych, wspierania w nauce oraz w rozwijaniu ich pasji i uzdolnień.

Mirosław Golanko                                                        Bogusław Król

 

Przewodniczący Rady Gminy Zielonki                               Wójt Gminy Zielonki

 

Close Menu
 
18 czerwca 2024
Skip to content