Skip to main content
search
Aktualności

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2022/2023

By 22 czerwca 2023No Comments

Ostatnia aktualizacja 23 czerwca 2023 przez TN

Szanowni Państwo

Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Uczniowie i Rodzice

Dobiegł końca rok szkolny 2022/2023. Wraz z jego zakończeniem mija czas wytężonej nauki i pracy, czas sukcesów, czas podejmowania nowych wyzwań i zmian, realizowania planów i marzeń. Nadchodzą wakacje, u progu których chcielibyśmy podziękować Gronu Pedagogicznemu, a Wam, drodzy Uczniowie, złożyć najlepsze życzenia.

Dyrektorom, Nauczycielom i Wychowawcom dziękujemy za to, że przekazując młodemu pokoleniu zasób wiedzy i określone umiejętności, wzbogacają w nich nieprzemijające wartości otaczającego świata: dobra, prawdy, piękna                   oraz solidarności i społecznego zaangażowania.

Drodzy Rodzice, dziękujemy za to, że podejmujecie współpracę ze szkołą. Gratulujemy osiągnięć edukacyjnych Waszych dzieci. Jesteśmy głęboko przekonani, że Wasz trud wychowawczy zaowocuje piękną i pomyślną przyszłością młodych ludzi, a dzięki temu – także dobrem wspólnym całego społeczeństwa.

Drodzy Uczniowie, jesteśmy pełni podziwu dla Waszej ciekawości świata i młodzieńczego entuzjazmu. Dziękujemy za zaangażowanie w naukę i osiągnięte sukcesy, które świadczą o tym, że potraficie wykorzystać wiedzę zdobytą w szkole. Dzieląc z Wami radość z odniesionych sukcesów i osiągnięć, życzymy Wam radosnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Wszystkim Państwu oraz Pracownikom szkół i przedszkoli życzymy udanych wakacji i wypoczynku tak bardzo zasłużonego po trudach całorocznej nauki i pracy.

 

Bogusław Król Wójt Gminy Zielonki
Mirosław Golanko Przewodniczący Rady Gminy Zielonki

Zakończenie roku szkolnego 2023 Zyczenia WGZ i Przew. RG ( PDF 140 KB)

Close Menu
 
16 czerwca 2024
Skip to content