Skip to main content
search
Aktualności

Najważniejsze informacje na początek lutego 2024

By 2 lutego 2024No Comments

Ostatnia aktualizacja 2 lutego 2024 przez Marek Skiba

Zmiana rozkładu wewnętrznej linii W2

Nastąpiła zmiana rozkładu jazdy linii W2. Dotyczy ona tylko pierwszego kursu. Aktualny rozkład autobusów linii wewnętrznych jest dostępny w zakładce Komunikacja Publiczna.

Wybory samorządowe 2024

Aby zagłosować w wyborach samorządowych w gminie Zielonki, których data została wyznaczona na 7 kwietnia 2024 r., należy stale zamieszkiwać na terenie gminy. Osoby, które nie są zameldowane na terenie gminy, powinny zaktualizować swój adres w Centralnym Rejestrze Wyborców. W tym celu należy złożyć wniosek o zameldowanie na pobyt stały albo (w przypadku spełniania warunków) o ujęcie w stałym obwodzie głosowania. Ważne: w wyborach samorządowych nie można jednorazowo zmienić miejsca głosowania ani pobrać zaświadczenia o prawie do głosowania. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Zapisy na XII edycję Biegu Tropem Wilczym

Zapraszamy wszystkich na XII Bieg Tropem Wilczym, który odbędzie się 3 marca w Bibicach. Ideą biegu jest oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944-1963 w obrębie powojennych granic RP oraz popularyzacja wiedzy na ten temat. Bieg planowany jest na dwóch dystansach: 1963 m i 5000 m. Na zawody można zapisywać się poprzez stronę internetową. Liczba miejsc ograniczona!

Ferie z CKPiR w Zielonkach

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ferii dla dzieci i młodzieży organizowanych przez Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach. Zaplanowano dwa turnusy warsztatów w hali sportowej w Zielonkach (ul. Jana Michalika 2a) w cenie 190 zł za turnus, opieka w godzinach 9:00-14-00 oraz dwa turnusy półkolonii w Folwarku Kultura w Owczarach (ul. Długa 72) w cenie 690 zł za turnus, opieka w godzinach 8:00-17:00. Zapisy pod numerem telefonu 12 665 10 87 wew. 21.

Oferta dla seniorów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla seniorów, przygotowaną przez Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach.

Odpady komunalne

Przypominamy, że harmonogramy odbioru odpadów można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Media społecznościowe naszej gminy

Zachęcamy do odwiedzania naszych mediów społecznościowych. Na gminnym profilu Facebook pojawiają się m.in. obszerne foto- i wideorelacje z wydarzeń i uroczystości. Regularnie publikujemy także na naszych kanałach na Youtube i Instagramie. Zapraszamy także na profil Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach na portalu Facebook. Znajdują się tam informacje na temat naszej oferty kulturalnej i rekreacyjnej.

Close Menu
 
17 czerwca 2024
Skip to content